joomla - joomla. mobizoo.ru -

Виброяйце або вібропуля

Виброяйцо або вібропуля — різновид вібраторів, що відрізняється компактними і ультракомпактними розмірами, які використовують як самостійну іграшку для стимуляції зовнішніх ерогенних зон, таких як клітор, анальний отвір, соски і т.д. Це приємний на дотик, простий у використанні і зручний прилад, який швидко стане улюбленою секс іграшкою. Досить просто розмістити виріб в піхву або в анус і потім отримувати задоволення! До речі придбати по доступній ціні виброяйцо можна за посиланням: https://sex-shop.ua/catalog/vaginalnye_shariki/vibrojajjca/ з швидкою доставкодю по всій Україні!

Маленький розмір, безшумна робота, безпечний матеріал і обтічна форма дають можливість сховати віброяйце для прихованого носіння під трусики. Завдяки вбудованому моторчику із змінною швидкістю і інтенсивністю вібрації, вони можуть дарувати найяскравіші оргазми. Якщо ваша сексуальне життя потребує потужної струсу, то «вібротрусікі» — те, що потрібно! Віброропуля може бути частиною інших інтим товарів, таких, наприклад, як вібратори для двох. Наприклад, жіноча вібропуля доповнює мастурбатор і входить в комплект ряду ерекційних кілець для чоловіків. Ще одна перевага таких пристосувань — арсенал всіляких насадок. Завдяки насадкам фантазійної форми ви зможете отримувати свіжі враження і нові відчуття. Вартість вібропулі невелика, тому всім бажаючим є випробувати нові відчуття.

Практичні рекомендації та техніка безпеки.
Для комфортних відчуттів, користуйтеся мастилом на водній основі. Якщо девайс не має шнурка або обмежувача, не пишіть його в піхву або в анальний отвір! Чи не застосовуйте найпростіші моделі для стимулювання ануса, так як велика ймовірність того, що кріплення вібропулі не витримає і витягнути виріб назад не вдасться. У нашому інтим-магазині ви можете придбати пристрої найвищої якості, що гарантують не тільки задоволення, але і збереження вашого здоров’я. Звертайте увагу на якість товару, що купується і довіряйте перевіреним постачальникам.

Comments are closed