joomla - joomla. mobizoo.ru -

7 способів планування статі дитини

7 способів планування статі дитиниДівчинка чи хлопчик? У період вагітності жінка з передчуттям чекає, коли ж можна буде це з'ясувати. Звичайно, хтось дуже сильно хоче хлопчика — майбутнього захисника, а хтось завжди мріяв про дівчинку — модниці і красуні, наприклад.

Чи можна якимось чином заздалегідь спланувати стать довгоочікуваної дитини? Звичайно, можна. На сьогоднішній день опубліковані результати різних досліджень, які проводилися з метою визначити найважливіші фактори впливу на підлогу і здоров'я малюка.

Метод 1: овуляція

У-хромосома, яка гарантує зачаття хлопчика набагато швидше і легше, ніж дівчача х-хромосома, але і живе на порядок менше. Виходячи з цього, ймовірність того, що народиться дівчинка зростає за умови зачаття за 3 дні до овуляції, а хлопчика — безпосередньо перед початком овуляції.
Метод дуже простий, але його ефективність не була науково підтверджена, оскільки дуже важко точно визначити дату початку овуляції.

Метод 2: польська

Польські вчені висунули гіпотезу, що стать дитини залежить по більшій мірі від того, в якій фазі жіночого менструального циклу він був імовірно зачатий. Наприклад, хлопчик народиться, якщо статевий акт відбувся точно за 11-12 днів до ймовірної дати початку наступного циклу, а дівчинка — якщо за 13-14. Всього лише 1 день може все кардинально змінити!

Метод 3: дієта

Майбутня мама повинна сидіти на спеціальній дієті тривалий час ще до безпосереднього зачаття малюка. Однак не варто забувати про те, що свій раціон потрібно буде поміняти після вагітності на користь корисних для дитини продуктів.

Метод 4: китайска

Ще в Древньому Китаї мудреці виявили закономірність статі народжену дитину від віку його мами, в якому вона його народила. Такі таблиці, які присвячені планування статі дитини, знаходяться у вільному доступі і їх легко можна знайти.

Метод 5: європейський

Існує теорія циклу оновлення крові. Вчені стверджують, що кров у жіночому організмі оновлюється через кожні 3 роки, в той час як в чоловічому — 4. Виходячи з цього, стать дитини буде прямо пропорційно залежати від того, чия кров молодша: мами чи тата. Потрібно просто поділити вік жінки на 3, а чоловіки відповідно на 4, у кого залишок від такого поділу буде менше, у того кров молодша.

Метод 6: японський

Японці ще в стародавні часи вивели власну теорію планування статі дитини, яка полягає у співвідношенні дат народження батьків і передбачуваної дати зачаття малюка. Вся ця інформація систематизована в спеціальні таблиці та схеми, які можна знайти навіть в загальному доступі в мережі.

Метод 7: група крові

Результати спеціальних досліджень показують закономірність між підлогою дитини і групою крові батьків. Але даний метод може бути точним тільки на 60%.

Звичайно, ми знаємо, що існує багато різних можливостей і способів спланувати стать малюка, але більшість з них не є науковими, тому вірити їм повністю просто не має сенсу. Хоча деякі рекомендації обов'язково допоможуть досягти поставленої мети!

Comments are closed