joomla - joomla. mobizoo.ru -

Чи можу я народити близнюків природним шляхом?

Чи можу я народити близнюків природним шляхом?На те, які у вас будуть пологи — легкі, з ускладненнями, природні, або доведеться робити кесарів розтин, впливає декілька факторів.

По-перше, тип близнюків. Для ідентичних (або однояйцевих) близнюків, багато акушери-гінекологи рекомендують провести запланований кесарів розтин, щоб уникнути можливих ускладнень під час пологів, які можуть виникнути, якщо у близнюків один і той же потік крові з плаценти. Для неідентичних ж близнюків можна спокійно планувати нормальні природні пологи.

Наступним фактором буде положення першої дитини (у разі, якщо він вниз попкою рекомендується кесарів розтин), розмір немовлят (якщо перша дитина набагато менше другого, також рекомендовано кесарів розтин).

Дуже часто при запланованих природних пологах з'являється необхідність в кесаревому розтині. Це відбувається, тому що починаються складності з народженням другого близнюка і з'являється необхідність швидко його вилучення. Наприклад, після народження першого малюка природним шляхом, починаються ускладнення. За статистикою таке буває в 1 випадку з 20.

Але в будь-якому випадку, незалежно від того, що рекомендується, акушер вислухає вашу точку зору. І якщо ви, маючи якісь страхи або сумніви, віддасте перевагу кесарів розтин замість природних пологів, навряд чи вам відмовлять.

Comments are closed