joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як можна лікуватися за допомогою тварин або що таке Анімалотерапія?

Анімалотерапія — така система лікування і профілактики хвороб людини за допомогою «братів наших менших». Це цілком цивілізований, науково обгрунтований метод лікування серйозних захворювань, позитивна дія доведено багаторічними експериментами! У анімалотерапії використовується як пряме спілкування з тваринами, так і їх зображення, звуки, видавані ними, іграшки у вигляді тварин та ін
Люди, у яких є домашні улюбленці, довше живуть і менше хворіють, тварини вкрай позитивно впливають на нервову систему.
Навіть Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно визнала величезну користь анімалотерапії для людини.

Інструкція
Рівень складності: Нескладно
1 крок

З давніх часів люди знали про користь спілкування з тваринами. Так, в Др. Греції використовували собак для позбавлення від недуг; стародавні єгиптяни — заводили кішок для цих цілей; в Др. Індії — слухали спів птахів; Гіппократ у своїх роботах писав про користь верхової їзди і спілкування з кіньми …
У 20 столітті спостерігалося «відродження» анімалотерапії. Вчені стали вивчати це явище, стали створюватися цілі інститути, проводитися семінари та конференції з цього питання. Дитячі психіатри в 60-х рр. стали використовувати собаку в лікувальних цілях!

2 крок

То яка ж користь від тварин???
По-перше, якщо людина живе один, заводячи домашнього улюбленця він ніби вирішує проблему своєї самотності. Погодьтеся, як приємно приходити додому і бачити радість в очах свого вихованця, відчувати, що ти комусь потрібен, хтось любить тебе і потребує твоєї турботи, чекає тебе весь день! Часто спілкування з тваринами заповнює брак спілкування з людьми.
По-друге, спілкування з тваринами дарує нам позитивні емоції, піднімає настрій. Ми розслабляємося і відчуваємо як стрес або депресія поступово йдуть геть.
По-третє, це дуже корисно для дітей. Спілкування з тваринами допомагає їм розвиватися, вчить доброті, а також відповідальності. Домашні вихованці також можуть стати для дитини справжніми друзями, особливо якщо дитина в сім’ї один!
А зараз я опишу види анімалотерапії …

3 крок

Іпотерапія — спілкування з кіньми, також сюди входять заняття верховою їздою. Це дуже ефективна лікувальна фізкультура. Іпотерапія призначається пацієнтам з порушеннями опорно-рухового апарату, атеросклерозом, сколіозом, розумовою відсталістю та ін захворюваннями. Навіть 20 хвилинна прогулянка верхи допомагає позбутися депресії.

4 крок

Каністерапія — в лікування використовуються собаки. Цей вид анімалотерапії призначений для людей з гіпподінаміей, тобто тим, хто мало рухається. Щоденні прогулянки з собакою знижують вірогідність серцево-судинних захворювань. інфаркту міокарда. Спілкування з собакою робить людину (дитину) більш товариським. Метод ефективний при істерії, неврастенії і неврозах.
До спілкування з пацієнтами допускаються лише спокійні, не агресивні собаки.

5 крок

Фелінотерапія — це метод лікування за допомогою кішок (няв =) Кішки володіють найсильнішим біополем, це домашні «екстрасенси». Може ви чули від кого-небудь розповідь, як кішка буквально лікувала господаря — лягала на хворе місце і біль проходила! Кішки заспокоюють нервову систему, знижують артеріальний тиск, зміцнюють імунну систему, лікує запальні захворювання, усувають головний біль. Муркотіння кішки сприяє якнайшвидшому зрощенню кісток при переломах!
Звичайно є люди, яких дратує коли кішки мурличат, тоді для них існують інші види анімалотерапії)))

6 крок

Дельфінотерапія — як ви розумієте, це спілкування з дельфінами. Воно знімає психологічну напругу пацієнта. Цей вид анімалотерапії допомагає пережити період реабілітації після серйозних психотравм, сильного стресу. Пацієнтами дельфінів є діти з аутизмом, олігофренією, синдромом Дауна, ДЦП. Після спілкування з дельфінами у людини розвивається нестандартне, творче мислення, а також активізується інтуїція.

7 крок

Птахи теж корисні вихованці. Меланхолійним особистостям птиці допомагають стати більш товариськими і веселими … Пташине спів дуже благотворно впливає на психіку людини.

8 крок

а така рибка викличе і посмішку =)

Рибки. У робочих кабінетах (великих і не дуже начальників, та й взагалі) корисно містити акваріуми з рибками. Спостереження за рибками ефективно знімає стрес. Занадто активному людині допомагає стати спокійніше. Тільки якщо це не акваріум з піраньями! =)

Leave a Reply