joomla - joomla. mobizoo.ru -

Модна вагітність

Модна вагітністьІснує розхожа думка, що вагітність жінку красить. І це щира правда, але не всяка жінка може змиритися зі зміною своєї фігури, особливо, якщо вона весь час ретельно стежила за нею і купувала виключно обтягуючі речі. І що ж тепер? Вбиратися в несмачні балахони і штани «прощай молодість»! Але даремно ви так переживаєте, вам просто тимчасово доведеться поміняти свій стиль одягу. Вибір зараз одягу для вагітних величезний. Притому, для тих мам, які пишаються своїм становищем, є зручні моделі, що підкреслюють животик, а тим, кому хочеться його приховати, в спеціальних магазинах представлений величезний вибір сучасних стильних маскуючих силуетів.

Звичайно ж, ваше становище не дозволяє одягатися, так само як раніше, вибір фасонів, підходящим вам по фігурі, значно скоротився, але різноманітність кольорів і відтінків для вас ніхто не відміняв. Ви можете вибрати яскраву туніку або жакет і прикрасити їх придатними аксесуарами.

А ось про каблуки вам на весь час вагітності доведеться забути. І зовсім не важливо, великий у вас термін або маленький, взуття на підборах збільшує навантаження на і так перевантажений хребет. Але ж зараз у продажу досить багато модних яскравих і красивих мокасинів, балеток, шкіряних чобіт або замшевих черевик без каблуків. До них можна підібрати біжутерію та сумочку, відповідну по відтінку до вашого взуття.
Якщо у вас ще маленький термін, то вам взагалі не про що турбуватися. Єдиним обмеженням стануть стягуючі талію фасони спідниць і суконь, а також щільно сидять на вас брюках і джинсів. М'яка тканина і прямий крій стануть для вас на деякий час формою одягу.

Якщо животик вже помітний, і ви всіма силами прагнете його приховати, то кілька пар штанів з еластичними поясами, вам легко допоможуть заховати тимчасову повноту.

А якщо ви зверху надягнете ще й модну туніку або жакет, які, до речі, зараз в моді, то багато хто навіть не здогадаються про те, що ви в положенні.

Comments are closed