joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як полагодити акваріумний фільтр, якщо пошкоджена загороджувальна решітка

Ця інструкція допоможе тим, хто захоплений акваріумістикою і тримає вдома будь-яких акваріумних рибок.
Акваріум без акваріумного фільтру практично не дієздатний, тому якщо ви серйозно захоплені домашньої акваріумістикою, ваш акваріум, маленький аж до великого, обов’язково повинен бути забезпечений фільтром. Без нього вода швидко засмічується відходами життєдіяльності рибок і залишками корму і ставати не придатною для нормального утримання водної живності.

Інструкція
Рівень складності: Нескладно
Що вам знадобиться:
акваріумний фільтр
синтетична сітка
голка
волосінь
ножиці
1 крок

Будь-яке обладнання може пошкодитися. Акваріумний фільтр — це обладнання електричне, живиться від мережі 220В. Якщо вийшов з ладу двигун-насос, швидше за все фільтр доведеться викинути. Але буває, що ламаються пластикові деталі. При справності електричної частини, шкода викидати робочий фільтр, тому коштувати потрудитися над його лагодженням.

2 крок

На малюнку фільтр, у якого вийшла з ладу одна з перегородок загороджувальної сітки. Все б нічого, але цей фільтр для маленьких акваріумів, не більше 50л. У таких Аквас живуть зовсім не великі рибки, які люблять ховатися під фільтром. Ось і виходить, що в пролом, що утворився таку рибка-малютка легко затягується з потоком води. Я виявила свою мідну тетра всередині фільтра, коли стала його чистити. Якраз вчасно, тому що було їй вже сосем зле. Випустила рибку в акваріум і сподівалася на сили природи. Рибка поболело 2 дні, потім відростила пошарпані плавники і хвостик, і тепер благополучно плаває разом з усіма.

3 крок

Щоб історія не повторилася, терміново треба було полагодити грати фільтра. Зробити це зовсім не складно. На пролом в решітці досить надягти сітку з осередками, які не дозволять потрапити дрібної рибку всередину фільтра. Сітка повинна бути синтетична, т.к. фільтр весь час знаходиться у воді, і натуральні волокна просто згниють.

4 крок

Сітку можна взяти від старого сачка для акваріумних рибок або навіть від упаковки овочів. Моя сітка від упаковки картоплі. Тільки спочатку як слід промийте сітку, щоб не залишилося бруду.
З тієї ж причини, що і в кроці 3 для ремонту не підійде звичайна х / б нитка. Скористайтеся волосінню, яку можна купити в господарському або зоомагазині.

5 крок

Відріжте від сітки необхідний шматок, так щоб їм можна було обгорнути ваш фільтр. До речі, осередки сітки не повинні бути дуже дрібними, інакше те, що повинно фільтруватися, залишиться зовні, а не всередині фільтра. Обгорніть навколо то частини фільтра, яка пропускає всередину воду і закріпіть волосінню.

6 крок

Потім внизу зберіть залишилися краю сітки на зразок конверта. Все це зшийте волосінню за допомогою голки.

7 крок

Можна збирати фільтр і встановлювати його в акваріум. Тепер рибки в безпеці.

Leave a Reply