joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як вести себе на пасіці

Іноді доводиться бувати в гостях на пасіці у родичів або знайомих. І щоб вас не жалили бджоли потрібно дотримуватися ряду простих, але дуже необхідних правил.

Інструкція
Рівень складності: Нескладно

1 крок

По-перше, ваша одяг повинна бути світлого кольору і не ворсистою. Також бджоли не люблять різких запахів — горілки, поту, бензину, часнику та інших. По-друге, ви повинні бути спокійними. Бджіл дратують різкі рухи, тому не потрібно махати руками, цим ви ще більше розсердите бджіл. Також не варто бігати по пасіці.

2 крок

Пересуваючись по пасіці потрібно обходити вулики ззаду, щоб не заважати польоту бджіл. Якщо ви будете проходити спереду вулика, то обов’язково будете дратувати бджіл.

3 крок

Перед тим, як відвідати пасіку, потрібно обов’язково дізнатися свою реакцію на бджолині укуси. Якщо у вас немає алергії на укуси бджіл, і ви їх спокійно переносите, то вам нема чого боятися. Якщо ж ви погано переносите укуси, то тоді краще не варто відвідувати пасіку, бо укус може викликати сильну алергічну реакцію і це може дуже погано для вас закінчитися.

4 крок

Якщо все ж вас вкусила бджола, то першим справу необхідно акуратно видалити жало. Видаляти його найкраще пінцетом чи нігтями, так щоб не видавити залишок отрути з жала. Після видалення відразу ж бажано обробити місце укусу спиртом або горілкою, також добре підійде подрібнена петрушка або сира цибулина.

Leave a Reply