joomla - joomla. mobizoo.ru -

Що включає в себе стаття?

Тема
Включає в себе декілька ключових запитів. Завжди починається з назви гри, щоб людина відразу розумів, що потрапив куди треба. Обов'язково вживаємо OC або модель телефону.

Можливе використання декількох моделей. Наприклад, заголовок можна зробити наступним: «Angry Birds для Samsung Galaxy Ace, S2, S3". Це спрацює.

Ще можна використовувати загальні приставки: HD, на телефон і подібні. За версією OC теж варіант: android 2.3, android 4.0 і так далі.
Детальніше буде в главі «Підбір запитів».
Скріншоти
У цьому огляді аж 14 скріншотів, для кожного прописані атрибути title і alt. Але, в цілому, це робиться для візуального обсягу статті, щоб надати їй природність.
Більшість конкурентів пишуть огризки з одного картинкою, лише б паля пошвидше.
Це не наш підхід. І не ваш. Поганими оглядами ви нічого не доб'єтеся. Над зображеннями доведеться попітніти.
Посилання на скачку
У великій статті їх повинно бути дві. Вгорі і внизу. Верхню ми вставляємо відразу після анонсу статті. Нижню в кінці.

Відео
До кожного огляду ми додаємо відео з демонстрацією гри. Само собою, знімаємо несамі. Знаходимо всі на youtube, зробити це легко за допомогою пошуку по фразі типу цій »angry birds space video review». Часто трапляються й російськомовні ролики.

Основна ідея, яку я хочу вам донести, полягає в шанобливому ставленні до контенту. Не потрібно економити. Краще зробити одну хорошу статтю, ніж три поганих. У цьому плані місця для жадібності немає.

Comments are closed