joomla - joomla. mobizoo.ru -

Як вибрати нашийник для вашої собаки

Нашийник — як правило найперший аксесуар серед собачих приладдя, якими вам треба обзавестися, набуваючи чотириногого вихованця в будинок. Привчати до носіння ошийника потрібно практично будь-яку собаку, якщо тільки вона у вас не дуже мініатюрна, потрібно з щенячьего віку. Звикання відбувається досить швидко, потрібно проявити тільки трохи терпіння. Так як нашийник є ще й засобом управління собакою, до вибору цього предмета першої необхідності власника собаки потрібно поставитися відповідально. Вибираємо нашийник для собаки.

Інструкція
Рівень складності: Нескладно
1  крок

Нашийник з підкладкою

Вибір нашийника залежить від декількох факторів. Потрібно врахувати вік собаки, розмір і силу, темперамент, шерсть і саме застосування нашийника.
Тепер по порядку.
Вік собаки визначає розмір і матеріал з якого зроблений нашийник. Для цуценя вибирають м’який нашийник зі шкірозамінника або тканинний, з м’якою ж прокладкою всередині нашийника, щоб не травмувати шию малюка. Якщо у вас цуценя великої породи, врахуйте, що він швидко росте і розрахуйте кількість дірочок для закріплення нашийника, щоб можна було збільшити його довжину. Якщо ваш пес належить до мініатюрних порід собак, то такий ошийник може супроводжувати його все життя.

2 крок

Нашийник для великих порід собак
Для дорослого собаки важливо підібрати ошийник відповідно до її розміром, силою і темпераментом. Для великих і спокійних собак підійдуть широкі шкіряні нашийники в 2,3 шару шкіри з надійною застібкою. Навіть спокійна тварина щось або хтось може вивести з себе, до того ж молоді тварини часто імпульсивні і ще не дуже керовані, тому слід упевнитися в тому, що кільце, за яке пристібають поводок, заварено гарячої пайкою і надійно прикріплений до нашийника , щоб собака не зірвалася з повідця.

3 крок

Металева зашморг для собак без обмежувача

Для собак темпераментних, середнього і більше середнього розміру, для кращої керованості можна використовувати зашморг. Зашморг — це металевий ланцюг в один або кілька рядів обмежена кільцями. Бувають зашморгу з обмежувачем і без. Зашморгу без обмежувача виконують функції простого нашийника, т.к. не дозволяють стиснути шию тварини далі обмежувача, зате виглядають дуже елегантно. Зашморгу без обмежувача підвищують керованість собаки, при натягуванні повідця здавлюючи шию. Не турбуйтеся, якщо ви ведете собаку на зашморгу, ви її не задушив.

4 крок

Для собак хортів порід або інших порід з тонкою ніжною шиєю випускають спеціальні нашийники з широкою частиною на горловий стороні. Таким нашийником не пережимає горло собаки. Подібні нашийники набувають також для такс.

5 крок

Для погано керованих, неслухняних собак необхідно купувати нашийники типу строгача. У таких ошийників металеві ланки містять загострені гачки, які будуть упиратися в шию при натягуванні повідка. Такий нашийник допоможе стримувати пса при ривках. Врахуйте, що для собак з короткою шерстю або собак менше середнього розміру строгача не підходять, так як можуть помітно травмувати шкіру. Неслухняним великим і вовняною собакам строгача піде на користь виховання

6 крок

Якщо собака погано піддається дресируванню тривалий час, або якщо її не вдається відучити від будь-якої шкідливої ​​звички, наприклад підбирання на вулиці покидьків, то можна застосувати нашийник електрошокер. Це нашийник з вмонтованим пристроєм, який за допомогою електричних розрядів різної потужності дозволяє керувати собакою дистанційно, тобто на відстані. Застосовувати електрошокер слід при невиконанні тваринам забороняють команд. Силу електричного розряду можна регулювати. Раджу не захоплюватися цим пристосуванням, тому що собакою потрібно управляти на взаємодовірі та послуху. Можна скористатися цим пристроєм в період дорослішання (від року до двох) великих агресивних порід, таких як алабай, кане корсо, аргентинський дог і подібні. Довічно використовувати цей нашийник не варто.

7 крок

Крім прогулянкових ошийників існують нашийники для рингу, ринговки або ринговим нашийники. Ці нашийники призначені для виведення собаки на ринг під час виставок або змагань. Матеріал для рінговок використовують різний: тонка шкіра, плетений шнур, як шкіряний, так і синтетичний, стрічки і т.д. Головне правило для ринговим нашийника — не заважати показу собаки експерту. Ринговки не маю пряжок, зайвих декоративних елементів, тонкі але міцні, часто складають з повідцем одне ціле.

8 крок

Крім ошийників, описаних вище, існують і декоративні нашийники. Їх використовують для забави, прикрашаючи свого вихованця. Зазвичай такі нашийники зі стразами і бантами набувають для гламурних домашніх улюбленців — йорков, пуделів, чи-хуа та інших декоративних собак. Попит на подібні нашийники породив навіть їх ювелірні виконання, вартість яких не піддається опису.

Leave a Reply